سیب دایت

سیب دایت

درباره ما

درباره کلینیک

سیب دایت کلینیک با مدیریت و مجوز آقای حمید رضا روشندل بعنوان متخصص و مشاور تغذیه و پایه گذار روش های نوین سلامتی، بر اساس تغذیه صحیح، علمی و بازگرداندن تعادل عمومی و جسمی افراد، با اتکا به رژیم درمانی نوین وغذا درمانی طب سنتی از سال 1378 تاکنون هزاران نفر از بیماران و افراد مختلف را با اصول صحیح تغذیه و پیروی از آن آشنا کرده است. این مرکز با بهره گیری از متخصصان و کارشناسان زبده و کارآمد، مفتخر است که تجربیات درخشان به دست آمده در طرح های ویژه درمانی خود را در اختیار عموم هموطنان قرار دهد.

ماموریت و چشم انداز

ما با استفاده از تمامی امکانات درمانی مفید، که مشتمل بر رژیم درمانی نوین، غذا درمانی طب سنتی، و ورزش است، بدون استفاده از دارو و تنها با استفاده از خواص شفابخش خوراکی ها، به درمان ها و نتایجی دست یافته ایم که باور آن کمی دور از انتظار است.

با علم به اینکه همه چیز را همه کس می دانند، این مرکز برای کسب اطلاعات بیشتر و تطبیق آگاهی های خود با دانش روز دنیا به طور شبانه روزی جدیدترین مقالات را از طریق اینترنت استخراج می نماید و سعی می کند از هر آنچه که در خصوص چاقی و لاغری و رژیم درمانی در هر گوشه دنیا منتشر می شود آگاهی یابد و همواره قصد آن را دارد که بتواند به نحو احسن پاسخگوی مراجعین خود باشد.

نتایج به دست آمده

این مرکز تاکنون توانسته است که هزاران نفر را در قالب ویزیت های انفرادی و کلاس های دسته جمعی، تحت تأثیر اهداف و یافته های خود قرار دهد و چنانچه خوانندگان مقالات پژوهشی مرکز را نیز به این تعداد اضافه کنیم، مشاهده می شود که ارزیابی بسیار مثبت و امیدوار کننده ای خواهیم داشت.

اطلاعات تماس

آدرس: تهران، بلوار اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران، نبش خیابان حضرت ابوالفضل (ع)، پلاک 2، واحد 2

تلفن تماس: 51 الی 02144254747

02144255483 - 02144231865